Soydinç Group, inşaat sektörü başta olmak üzere turizm ve enerji sektöründe de faaliyet göstermektedir. Hedeflemiş olduğu sürekli gelişim, güven, disiplin, kimi zaman şehrin dokusuna uygun geleneksel kimi zaman da modern çağı yakalayan yenilikçi bakış açısına dayalı çalışma anlayışıyla yol almaktadır. Firma başarılı projelere atmış olduğu imzalarla deneyim kazanıp istikrarlı büyümeyle sektörde lider olmayı hedeflemektedir. Soydinç Group kaliteye ulaşmak için her zaman en son teknolojilerden yararlanarak ilerlemektedir. Firma, özgün projelere ruhunu kazandıran konseptlerle bulundukları çevreye marka değerini kazandırmaktadır.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda her türlü ön yargıdan uzak, ahlak ve disiplinine bağlı kalarak çağdaş yönetim teknikleri ve teknolojiyi kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda karlı ve verimli şirketler yaratmak.

 

Vizyonumuz

Ürettiğimiz ürünler, yaptığımız hizmetler ve yatırımlarımız ile insanlığın refah seviyesinin yükselmesine, mutluluğunun artmasına katkıda bulunmak ve iş yaptığı alanlarda lider kuruluş olmak.

Faaliyet ALANLARIMIZ